EMLAK DANIŞMANI-TANYA

İletişim Bilgileri

Semih sancar Cad No 67
Yetkili:
TANYA 
Tel:
05338334049 

Sosyal Medya


İlanlarımız (0)

Hakkımızda


KKTC de 2017 de emlak piyasada neler olacak:


Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Başkanı Hasan Sungur'a göre, Türkiye'deki terör korkusu Türk vatandaşlarını Kıbrıs'a yönlendirecek. Bu da sektörde ciddi bir hareket sağlayacak.

Hasan Sungur'a göre, artık yatırım yapılan Rum mallarının geri iade edilmesi gibi bir korku da yok. Bu yüzden Rum mallarının satışında artış olacak ve fiyatları da değer kazanacak.                      

[16:07, 5.1.2017] +90 533 833 4049: "TÜRKİYE HALKI KIBRIS'I SIĞINACAK GÜVENLİ LİMAN OLARAK GÖRÜYOR"

2017 yılında emlak fiyatlarının yoğun talep nedeniyle yükseleceğini açıklayan Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Başkanı Hasan Sungur, Türkiye'deki terör korkusu nedeniyle, Türkiye halkının hem yakın gördüğü, hem de aynı dil konuşulduğu için yabancılık hissetmeyeceği Kıbrıs'a yöneleceğini ve Kıbrıs'ı sığınılacak güvenli bir liman olarak gördüklerini ifade etti. Sungur, Türkiye'den ülkemize konut talebinin artacağını dile getirdi.

 

"ÇÖZÜM OLURSA YATIRIM YAPILAN RUM MALLARI GERİ İADE EDİLMEYECEK"

Akdeniz'in en ucuz adası olduğumuzu savunan Hasan Sungur, Rus ve İskandinav ülkesi vatandaşlarının Akdeniz ikliminde ve ucuz olan adamıza ilgisinin yüksek olduğunu belirtti. "Kıbrıs sorununda bir çözüme ulaşılması durumunda 1974 yılından sonra Rum malına yatırım yapmışsanız, toprağın sahibi tazminatını al

Danışmanlarımız