101evler
  •  
  • / 1
  •  

Residence

Emtan Concept

Girne, Girne Merkez

Villa

Emtan Deluxia

Girne, Çatalköy

Apartman

Emtan Point

Girne, Girne Merkez

Residence

Emtan Towers

Girne, Doğanköy

Residence

Emtan Quattro

Girne, Girne Merkez

Residence

Emtan Prestige

Girne, Girne Merkez

Villa

Emtan West Park

Girne, Alsancak

Apartman

Emtan Green Park

Girne, Alsancak

Apartman

Emtan Trio

Girne, Zeytinlik

Apartman

Emtan Hilarion

Girne, Girne Merkez

 

DENEYİMLİ AMA YENİLİKÇİ

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde önemli projelere imza atan ve bunları başarı ile eksiksiz sonuçlandıran EMTAN İNŞAAT ŞTİ. LTD. 1988 yılında KKTC'de kuruldu. Tandoğan Tanlı, bu şirkete 1958 yılında Limasol'da başladığı inşaat işlerinden edindiği deneyimi ve olgunluğu kattı. İkinci kuşak bireyi olan Emin Tanlı'nın, Emtan'ı çok daha güçlü ve başarılı bir şekilde ileri götürmesinden sonra, ailenin üçüncü kuşak inşaatçıları olan iki kardeş Ragıp Tanlı ve Tanol Tanlı da çağdaş vizyonlarını ve küresel bakış açılarını şirkete beraber taşımaya devam etmektedir. EMTAN İNŞAAT ŞTİ. LTD, 1988'den beri Girne ve Lefkoşa bölgelerinde önemli inşaat ve müteahhitlik işlerine imza attı. EMTAN, doğrudan kendisine ait olan villalar, rezidanslar, site projeleri ve apartmanların yanı sıra, diğer özel kuruluşlar ve devlete ait pek çok inşaatı başarı ile tamamladı ve zamanında eksiksiz teslim etti.

EMTAN 30 yıldan bu yana en güvenilir, en kaliteli ve en dürüst çalışan inşaat şirketi olmayı kendine bir öncelik olarak belirlemistir. Kurulduğundan bu yana, kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden Kuzey Kıbrıs'ın çesitli bölgelerinde aktif bir şekilde faaliyet göstermeye tüm hızıyla devam etmektedir.

30 yıldan beridir Kuzey Kıbrıs'ta hizmet vermekte olan EMTAN İnşaat Şirketi, her yeni projede hep daha iyisi için çalışmaktadır. Müşterileri ve diğer paydaşları sayesinde var olduğunun bilinci ile çalışmakta olan EMTAN, kaliteli ve sağlam inşaatları ile anılmayı kendine ilke edinmiştir. EMTAN, kalitesini ve rekabetçi fiyatlarını teknolojiyi takip ederek koruyabileceğinin farkında olmanın avantajlarını kullanmaktadır. EMTAN şantiyeleri, işleyişi ve yaşayışı ile birer sanayi kenti gibidir. Firmamız, tüm planlamasını, bünyesindeki teknik kadronun çalışmalarıyla gerçekleştiriyor. Konularına hakim, deneyimli personeli EMTAN kalitesinin en önemli güvencesidir.