H. Şakir LTD - 101evler.com

H. Şakir LTD

İletişim Bilgileri

Cengiz Topel Sk. No.1 A/B Gönyeli, Lefkoşa
Yetkili:
 
Tel:
0548 888 86 66 
Tel:
(0392) 223 60 90 

Sosyal Medyaİlanlarımız içinde arama yapınH. Şakir Limited  Hasan Şakir Amca tarafından 1980 yılında Gönyeli'de kurulmuştur

Firmamız genel müteahhitlik hizmetlerinin yanı sıra inşaat malzemeleri ithalat ve satışı, altyapı hizmetleri, ahşap imalat, ve metal doğrama sektörlerinde de hizmet vermektedir. Firmamız devlet ve özel kurum ; fabrika, hastane, okul ve ofis binalarınıda kapsayan geniş bir alanda inşaat faaliyetini sürdürmektedir. Bu kategorideki öne çıkan projelerden bazıları ODTÜ KK Kampüsü, Doğu Akdeniz Üniversitesi, T.C. Ziraat Bankası, İş Bankası, Gençlik ve Spor Bakanlığı Atatürk Stadı,Polis Genel Müdürlüğü?dür. Projelerini mimari değerlere bağlı, çevreye duyarlı, çağdaş standartlarda uygulama ilkesinde ki şirketimiz 2013 yılında ODTÜ KK Kampüsü İdari Binası'nın uygulanmasında Üstün Uygulama Ödülü'ne layık görülmüştür. Bunların yanı sıra yap-sat konut projelerinide sürdürmektedir.

Bu amaçla sayıları 150'yi aşan projeye yenilerini eklemeyi hedeflemektedir. Gönyeli?de bulunan H. Şakir Ltd, Kıbrıs?ın inşaat sektöründe en yüksek tecrübeye sahip markalarından birisi olarak yoluna devam etmektedir.