101evler
  •  
  • / 25

 

Misyonumuz & Vizyonum

 

 

Misyonumuz
Nokta Şirketler Grubu Kıbrıs emlak ve inşaat sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi bulunan bir kuruluş olarak, sorumluluğumuz çerçevesinde müşteri odaklı bir yaklaşımla bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak süreklilik sağlayan gelişim sağlamaktadır.

Vizyonumuz
Taahüt aldığımız bütün işleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlamak, aynı zamanda ülke ekonomisinse katkıda bulunmak, Sektörde her zaman bir adım önde olduğumuz itibarlı bir marka olmak.
Kuruluşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörümüzde ki ekonomik ve stratejik krizlere rağmen büyümesini başardık. Gelişmesini ve KKTC Ekonomisine katkıda bulunmasına devam etmeyi de amaç edindik.

İnsan Odaklılık
Müşterilerimizle ilişkimizi, alım satım dinamiklerinin ötesine taşıyan, derin ve kalıcı duygusal bağlar kurmayı amaçlamak. Çevre yönetiminde özellikle sitelerde kaynakları etkin yönetmek ve atık yönetimi konusunda sürdürebilirlilik çalışmaları yapmak. Tüm paydaşlarına yakın, ihtiyaç ve beklentilerinin farkında olmak.