О консультанте
Serhun Kasap
Serhun Kasap
Serhun Kasap

Metro, Kuzey Kıbrıs'ta sürekli değişen ve gelişen gayrimenkul yatırımlarında 360 derece doğru hizmeti alabilmeniz amacıyla Ağustos 2014'de kurulmuştur. Güncel olarak takip ettiğimiz sektörümüzü siz değerli müşterilerimiz ve değerli meslektaşlarımız için daha iyi seviyelere getirerek Kuzey Kıbrıs ekonomisine katkıda bulunma gayesindeyiz.

Metropolitanlaşan şehirlerimizde, doğru bilgileri siz değerli müşterilerimiz ile paylaşarak yatırım süreciniz için sağlam temeller oluşturuyor, Alım, Satım ve Kiralama işlemlerinizi doğru değerlerde yapmanız için ekip olarak şeffaf danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

Unutmayın, bilinçli yatırım sağlam temeller üzerine kurulu bir gelecek yaratmanın ilk adımıdır.


SaygılarımızlaSerhun Kasap - METRO EMLAK Emlak Danışmanı
Serhun Kasap
METRO EMLAK
Serhun Kasap
Serhun Kasap
Serhun Kasap
4 Объявление
О консультанте
Поиск объявлений о консультантах
Другие наши бренды

Ответственность за подлинность, оригинальность, безопасность и точность всех видов рекламы, информации, контента и изображений, предоставляемых пользователями на сайте 101evler.com, принадлежит пользователю, который вводит это содержимое, и 101evler.com не несет ответственности в этом отношении. Право собственности на всю информацию, Искелеументы и фотографии, опубликованные на этом сайте, принадлежит 101evler. Его нельзя копировать, воспроизводить, передавать без разрешения.