Omağ Intens için Finansman Garantörlüğü Creditwest Bank’tan

Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı. Omağ Group iştiraki olan Omağ Development, başkent Lefkoşa’da Metehan Bölgesi’nin en prestijli projesi Omağ Intense Nicosia’yı Creditwest Bank yatırım finansman garantörlüğü  ile satışa sundu. Yatırım finansman anlaşmasına Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer ve Omağ Group Direktörü Kemal Omağ imza koydu. İmza etkinliğine Creditwest Bank Pazarlama Müdürü Hakan Eriş, Bireysel Pazarlama Yönetmeni Arife Karaçete ve Köşklüçiftlik Şube Müdürü Eliz Ulusoy katıldı.

“Herkes buraya taşınıyor” sloganı ile Lefkoşa Metehan Bölgesi’nde hızla yükselen Omağ Intense Nicosia projesi,  306 daire, 21 dükkanın yanı sıra yeşil park alanları, yürüyüş yolları, özel güvenlik hizmeti, yönetim-aktivite binası ve spor salonu ile komple bir yaşam alanı sunuyor.

Projeler Planlanan Sürede Bitiyor, CreditHome ile Kredi İmkanı Sunuluyor

Creditwest Bank’ın bankacılık ve emlak sektöründe yeni başlattığı yatırım finansman garantörlük anlaşması uyarınca, inşaat şirketleri projelerinin finansmanını banka garantisi altına alarak inşaatlarını planladıkları şekilde ve zamanında bitirme imkanı elde ediyorlar. Creditwest Bank sadece proje yatırım finansmanlığı sağlamakla kalmayıp projenin satışına da destek olarak çok özel koşullarda bireysel ev kredileri sağlıyor. Credithome ve Expat Mortgage adı altında yerli ve yabancı uyruklu vatandaşlara yönelik sunulan ev kredileri, 180 aya varan vadeler ile proje başladığı andan itibaren ev sahibi olma şansı sunuyor.

Lefkoşa Metehan Bölgesi’nde Ömürlük Yaşam Alanı Intense Nicosia

Lefkoşa Metehan Bölgesi’nde ömürlük yaşam alanı olarak tasarlanan, 35 bin m2’lik merkezi ve geniş bir alana inşa edilen Omağ Intense Nicosia, “1+1, 2+1 ve 3+1” seçenekli 306 daire ve 21 dükkandan oluşan Residence blokları ile her biri 6 adet “3+1” lüks daire ve 2 adet “2+1” penthouse daire içeren 24 adet apartman bloğundan oluşuyor.

Intense Nicosia, yeşil alanları, yürüyüş yolları, özel güvenlik hizmeti, yönetim-aktivite binası ve spor salonu ile çağımıza ve Lefkoşa’ya yakışacak bir proje niteliği taşıyor.