Avertiss ve Omağ Development iş birlikteliğinden iki yeni proje - 101evler.com

Avertiss ve Omağ Development iş birlikteliğinden iki yeni proje

20.06.2017
Avertiss ve Omağ Development  iş birlikteliğinden iki yeni proje Avertiss ve Omağ Development  iş birlikteliğinden iki yeni proje Avertiss ve Omağ Development  iş birlikteliğinden iki yeni proje

Avertiss ve Omağ Development satış ve pazarlama iş birlikteliği büyüyerek devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde satışları tamamlanan Gelibolu, Yenikent ve Dereboyu projeleri ardından, iki yeni villa projesinin tanıtım ve lansmanlarına daha başlandı.


Avertiss ve Omağ Development satış ve pazarlama iş birlikteliği büyüyerek devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde satışları tamamlanan Gelibolu, Yenikent ve Dereboyu projeleri ardından, iki yeni villa projesinin tanıtım ve lansmanlarına daha başlandı. Yenikent bölgesinde yer alan Nuance ve Ozanköy’de yer alan Murat Efendi Villaları lansmana özel fiyatlarıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Yenikent Nuance Villaları Projesi, 210m2 ve 275m2 alana sahip, toplamda 25 adet villadan oluşmaktadır. Tamamıyla çevre dostu malzemelerle inşa edilen villalar, iç bahçe, özel tasarım ve aydınlatma sistemleri, Akrilux mutfak dolapları, gibi özellikleriyle dikkat çekmekte. 155.000£’den başlayan lansmana özel fiyatlarla satışta olan Yenikent Nuance Villaları ile farkı yaşayın.

Adını tarihten özelliklerini gelecekten alan Murat Efendi Villaları, sahiplerine zeytin ağaçları ve  yeşillikler arasında bir yaşam sunuyor. Murat Efendi Villaları, 235m2 ve 290m2 toplam 27 villadan oluşmaktadır. Tamamıyla çevre dostu malzemelerle inşa edilen villalar, iç bahçe, özel tasarım ve aydınlatma sistemleri, Akrilux mutfak dolapları, gibi özellikleriyle göz dolduruyor. 230.000£’den başlayan lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan Murat Efendi Villaları ile mutlu bir yaşam sizleri bekliyor.