Coldwell Banker Maximum, Eğitim ve Rehberlik Programları ile Gayrimenkul Uzmanlarının Çıtasını Yükseltiyor! - 101evler.com

Coldwell Banker Maximum, Eğitim ve Rehberlik Programları ile Gayrimenkul Uzmanlarının Çıtasını Yükseltiyor!

13.02.2018

 

Lider Eğitmen Sinan Ergin Liderlere Eğitim Verdi!

Coldwell Banker Maximum Ekibi 22 Aralık Cuma günü Merit Royal Premium Hotel’de 2017 Değerlendirme ve 2018 Hedefler Toplantısını tam gün ve dolu dolu bir programla gerçekleştirdi.

Coldwell Banker Maximum 2017 yılına Avrupa, Amerika, Canada gibi dünyanın önde gelen ülkelerinde 40 yılı aşkın deneyimiyle Gayrimenkul Sektörünün Gurusu olarak bilinen Gil Ostrander’ın İleri Satış Teknikleri eğitimiyle başlamıştı.

Kısa bir süre sonra, Çekilin Ben Doktor Değilim kitabının yazarı Coldwell Banker Türkiye ve Kıbrıs Ülke Başkanı Dr. Gökhan  Taş’ın Milyonerden Milyonere eğitimiyle 2017 yılına bambaşka bir vizyonla giriş yapmışlardı.

2018 yılına ise sene sonu toplatılarının program açılışında; CEOların eğitmeni, Xerox ve Canon CEO’su, 2001 yılındaki ekonomik krizde göstermiş olduğu liderlik ve yönetim metodu, geliştirdiği satış ve pazarlama projeleri ile gelişen pazarlara örnek olan ve EMEA tarafından başarı ödülüne layık görülen, kurmuş olduğu 'Pazarlama ve Satış Okulum' Türkiye'de ve Dünya'da bir ilk olan, yılda 10.000 üzerinde pazarlama ve satış uzmanı yetiştiren Yazar ve Koç Sinan Ergin Bütünsel Satış ve İletişimin Sırları Eğitimi ile Coldwell Banker Maximum Ekibi’ni yeni yılı karşıladığımız şu günlerde 2018 yılına bambaşka bir motivasyon ve vizyonla başlamalarını sağlayacak paylaşımlarda bulundu.

Bünyesinde gayrimenkul sektörüne dair eğitim veren dünyanın ilk üniversitelerinden biri olan Coldwell Banker Üniversitesi’ni barındıran Coldwell Banker, ofis ve danışmanları için uzmanlığa yönelik sayısız eğitim seçeneği sunmaktadır.

Eğitim, ofis ve danışmanlarının başarısı ve söz konusu başarının devamlılığı için büyük bir önem taşımaktadır. Coldwell Banker’ın yüz yılı aşkın başarısının altında da bünyesinde görev alan profesyonellerin başarılı eğitim programlarından geçmesi yatmaktadır.

Sektöründe daima ilklere imza atan ve büyük bilgi birikimine sahip olan Coldwell Banker, sektörün önemli bir ihtiyacına cevap vermek adına Coldwell Banker Üniversitesi’ni kurmuştur. Üniversite, hem sınıf hem de internet ortamında dünyanın her yerinden gayrimenkul profesyonellerine eğitim programları hazırlamakta ve uygulamaktadır.

Coldwell Banker Üniversitesi’nin hazırladığı Temel Eğitim, Uzmanlık ve İleri Düzey Eğitim Programları ve daha fazlası, Türkiye’de Blue Academy bünyesinde uygulanmaktadır. Yüz yüze eğitimler, sanal sınıflar ve özel atölye çalışmaları ile ofis ve danışmanları sektörde başarılı olmak üzere hazırlanmaktadır.

Blue Academy bünyesinde düzenlenen eğitimler

 • Gayrimenkulde Tapu ve Hukuk Mevzuatları
 • Power Blue Saha Uygulamalı Koçluk ve Sertifika Programı
 • New Homes Proje Eğitimi
 • Lüks Konut Satış (Global Luxury)
 • Yönetimde Liderlik Eğitimi
 • AMP Maximize Your Productivity
 • Mindset Model Marketing
 • Milyonerden Milyonere Broker Eğitimi
 • Milyonerden Milyonere Danışman Eğitimi
 • Teknoloji ve Sosyal Medya Kullanımı
 • Satış Bütünlüğü
 • Ticari Gayrimenkule Giriş
 • Kat Karşılığı Satış Uzmanlığı
 • Ticari Ofis ve Plaza Uzmanlığı
 • CCIM (Certified Commercial Investment Membership)

 

Eğitime verdikleri önemle de dikkat çeken Girne’nin önde gelen gayrimenkul danışmanlık firması Coldwell Banker Maximum Brokerları Seçkin Onar ve Aylin Pelin Onar Coldwell Banker bünyesinde Eğitmen ünvanına sahiplerdir. Seçkin Onar Proje Geliştirme Uzmanı olarak New Homes Proje Satış Eğitimi verirken, Aylin Pelin Onar da lüks konutlara yapmış olduğu özel çekim ve sosyal medya tanıtımlarıyla Avrupa ve Amerika’da dikkatleri üzerine toplayarak Global’den almış olduğu Global Luxury Lüks Konut Eğitmeni ünvanıyla eğitim vermektedir.

 

Aynı zamanda Coldwell Banker Maximum ekibine katılan gayrimenkul danışmanlarına Coldwell Banker Türkiye eğitimleri tamamlandıktan sonra ofis içerisinde özel koçluk programı uygulanmaktadır.

Coldwell Banker Maximum profesyonelleri aldıkları sektörel eğitimlerin yanı sıra, kendi akademik eğitimleri içerisinde, mimar, mühendis, avukat, ekonomist vb. meslek gruplarından profesyonellerin bulunduğu, sektörün en eğitimli profesyonellerinden oluşan 25 kişilik  uzman ekibiyle yatırımcılarına tüm gayrimenkul alım, satım, kiralama işlem süreçlerini; güvenilir, hızlı, sonuç odaklı bir şekilde sorunsuz tamamlayıp, her zaman her koşulda tüm müşterilerinin olumlu referanslarını kazanmayı misyon edinmiştir.