Coldwell Banker Novest Ödüle Doymuyor. - 101evler.com

Coldwell Banker Novest Ödüle Doymuyor.

25.07.2017
Coldwell Banker Novest Ödüle Doymuyor. Coldwell Banker Novest Ödüle Doymuyor. Coldwell Banker Novest Ödüle Doymuyor. Coldwell Banker Novest Ödüle Doymuyor. Coldwell Banker Novest Ödüle Doymuyor.

Coldwell Banker Novest aldığı uluslararası ödüllerle sadece Kıbrıs'ta değil Türkiye ve Avrupa'da da adından söz ettirmeye devam ediyor.


Coldwell Banker Novest aldığı uluslararası ödüllerle sadece Kıbrıs'ta değil Türkiye ve Avrupa'da da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Lefkoşa'nın ve Kıbrıs'ın en çok bilinen ve en başarılı emlak ofislerinden olan Coldwell Banker Novest başarısını aldığı uluslararası ödüllerle taçlandırarak Kuzey Kıbrıs emlak sektörünü yurt dışında başarıyla temsil ediyor.

İlk olarak Türkiye - KKTC Bölgesinde 1. Kupasını kazanan Coldwell Banker Novest, bu sene Coldwell Banker International tarafından İtalya Roma'da düzenlenen ödül töreninde Avrupa'nın en başarılı ilk 5 ofisi arasına girerek ödül almaya hak kazandı. Geçtiğimiz hafta İstanbul'da düzenlenen ödül törenine katılan Coldwell Banker Novest buradan da eli boş dönmedi ve ikisi Türkiye - KKTC , biri uluslararası üç ödül birden kazandı.

➤ 2017 1.Çeyrek Residential Türkiye 1.ncisi...
➤ 2017 2.Çeyrek Residential Türkiye 1.ncisi...
➤ Number One İnternational Master Franchise Office...

Başarıları ile adından sıkça söz ettiren Coldwell Banker Novest'in başarılarının devamını dileriz.