Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, kitabıyla birlikte KKTC’yi ziyaret etti. - 101evler.com

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, kitabıyla birlikte KKTC’yi ziyaret etti.

17.08.2016
Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, kitabıyla birlikte KKTC’yi ziyaret etti. Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, kitabıyla birlikte KKTC’yi ziyaret etti. Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, kitabıyla birlikte KKTC’yi ziyaret etti. Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, kitabıyla birlikte KKTC’yi ziyaret etti.

DOKTORLUKTAN VAZGEÇEN BİR GİRİŞİMCİNİN, DÜNYANIN 1 NUMARALI GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMA ÖYKÜSÜ!


Gayrimenkul sektöründe İlklere imza atan,Dünyanın 1 numaralı Gayrimenkul Danışmanlık Firması Coldwell Banker'in Türkiye ve Kıbrıs Ülke Başkanı Sn.Dr. Gökhan Taş Sektörümüze ilişkin çok önemli detayları paylaştığı, biyografi niteliğinde ki "Çekilin ben doktor değilim" kitabının imza gününde Coldwell Banker Novest ve Maximum ofisinde Sektöre ilgi duyan birçok kişi ile buluştu.

ÇEKİLİN BEN DOKTOR DEĞİLİM!DOKTORLUKTAN VAZGEÇEN BİR GİRİŞİMCİNİN, DÜNYANIN 1 NUMARALI GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLMA ÖYKÜSÜ!

Siz doktor olmak gibi garanti bir kariyer fırsatını reddedip, sonunu bilmediğiniz ticari bir maceraya atılır mıydınız? Üstelik diplomanız cebinizdeyken! Kars'ta başlayan yaşamına, genç yaşta pek çok başarı sığdıran, gayrimenkul sektöründe "Dünya Satış Birincisi" olmuş ve dünyanın bir numarası olan Coldwell Banker'ı Türkiye'ye getiren Gökhan Taş’ın cesaret dolu öyküsünü keyifle okuyacaksınız.

Bir yaşam öyküsünden çok, iş yaşamında doğru kariyer planlamasını ve nasıl başarı elde edeceğinizin formüllerini veren bu kitapta kendinize ait pek çok şey bulacaksınız.

Gayrimenkul sektöründe dünya şampiyonluğundan, ülke başkanlığına uzanan bu serüvenin anlatıldığı kitabından elde edilen tüm gelirler okul yapımı için bağışlanacaktır.