Gayrimenul Sektörünün Önemli Buluşması 4. Kez Bakü'de Yaşanıyor! - 101evler.com

Gayrimenul Sektörünün Önemli Buluşması 4. Kez Bakü'de Yaşanıyor!

25.05.2018

 

Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Emlak Fuarı RECEXPO, 2015 yılından bu yana toplamda 18.000’in üzerinde gayrimenkul sektör yatırımcısı ve profesyoneli ağırlamıştır. Azerbaycan’ın tek uluslararası emlak fuarı RecExpo ve eş zamanlı düzenlenen konferanslar, gayrimenkul ve  inşaat sektörünün yüzünü güldürerek bir çok firmaya projelerini pazarlama, bir çok alıcıya da yeni yatırım ve ev satın alma fırsatı sağlayarak Azerbaycan’da büyük bir ticaret hacmi yaratmıştır

2017’de Öne Çıkanlar

Bakü Expo Center’da her sene Kasım ayında gerçekleşen RecExpo Gayrimenkul  Fuarı,  2017 yılını 6.340 ziyaretçi ile kapatmıştır. Emaar, Damac, Baku White City, Abşeron City, Qala Grup, Bakıkhanov Residence, Menzil İnşaatı,  Azinko Holding, vb. birçok önemli firma iddialı projeleri ile fuarın gözdesi olmuştur. RecExpo,  Azerbaycan, Türkiye, B.A.E ve Rusya’ dan  ziyaretçi ve alıcı akınına uğramıştır, 10.000 m2’lik alanda, 230 proje ile Azerbaycan ve Türkiye başta olmak üzere 13 Ülkeden 92 Katılımcı, yatırımcılarla buluşmuştur.

Fuarın açılışı 13 ülkeden Büyükelçilik ve Ataşelik düzeyinde diplomat katılımı ve Azerbaycan Cumhuriyeti Emlak Meseleleri Devlet Komitesi Bakanı Sn. Kerem Hasanov'un değerli katılımıyla gerçekleştirildi.

Seçkin markalar 2018 için şimdiden yerlerini aldı!

Azerbaycan Cumhuriyeti Emlak Meseleleri Devlet Komitesinin katkılarıyla, başta Azerbaycan ve Türkiye olmak üzere B.A.E, Katar, İspanya, Birleşik Krallık ve daha birçok ülkeden Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının ve dev projelerin yer alacağı fuar, yurtiçi ve yurtdışından kurumsal ve bireysel ziyaretçileri ağırlayacak.

 

22-24 Kasım 2018 tarihleri arasında Bakü Expo Center da düzenlenecek olan RecExpo, yeni iş bağlantıları kurmak, sektördeki gelişmeleri ve gayrimenkul sektörünün nabzını yakından takip etmek isteyen profesyonellerin katılması gereken bir etkinlik olacak. Fuar hakkında detaylı bilgi almak için www.rec-expo.net ziyaret edebilirsiniz.


Atılım Fuarcılık Hakkında

1997 yılında organizasyon ve yayıncılık sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş olup bir süre sonra ülkenin yurtdışı fuarcılık sektöründeki eksikliklerinin farkına varıp bu alana yönelmiştir. Yıllardır birçok başarılı projeye imzasını atan firmamız sektörün nabzını tutmaktadır. Birçok başarılı uluslararası fuar organizasyonunu gerçekleştiren Atılım Fuarcılık, potansiyel yeni pazarların bulunmasında ve doğru pazarlara doğru firmaların yönlendirilmesinde büyük çaba sarf etmektedir.