Güvenilir Profesyoneller - Henry Charles Estates - 101evler.com

Güvenilir Profesyoneller - Henry Charles Estates

19.08.2016
Güvenilir Profesyoneller - Henry Charles Estates Güvenilir Profesyoneller - Henry Charles Estates

Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen emlak acentelerinden biri olan Henry Charles Estates, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı temel prensibi edinmiştir.


Kuzey Kıbrıs'ın önde gelen emlak acentelerinden biri olan Henry Charles Estates, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı temel prensibi edinmiştir.
Kuzey Kıbrıs'ın her bölgesinde, satılmaya hazır geniş bir arazi yelpazesine sahip olan şirketimiz, özellikle Girne’nin doğu ve batısındaki pek çok mülkün satış ve kiralanma faaliyetini titizlikle yürütmektedir.

Henry Charles Estates, Girne’nin batısında, birçok otel, restoran, cafe ve casinoya ev sahipliği yapan Alsancak, Lapta ve Karşıyaka gibi muhteşem kumsallara ve dağ görüntüsüne sahip bölgelerde, sunduğu mülklerle size yepyeni bir yaşamın kapısını aralamaktadır.

Girne’nin doğusunda hızla gelişmekte olan Karakum, Çatalköy, Ozanköy, Esentepe ve Tatlısu bölgelerinde ise 40 bin Sterlin’den 650 bin Sterlin’e kadar herkesin bütçesine uygun emlaklarımız mevcuttur.

Uluslararası standartlarda golf sahasının da bulunduğu Esentepe’de, ‘Turquoise Bay’ projesi ile Henry Charles Estates, market, restoran, bar, spor salonu, jakuzi, 3 yüzme havuzu ve tenis kortları gibi birçok kolaylıkla birlikte 105 daireyi hizmetinize sunmaktadır. Golf alanından araçla sadece 5 dakikalık uzaklıkta olan Turquoise Bay kompleksimizde, 1 yatak odalı daireler, 40 bin Sterlin’den; bahçeli 2 yatak odalı daireler, 56 bin Sterlin’den; 3 yatak odalı daireler, 75 bin Sterlin’den; 3 yatak odalı deniz manzaralı dairelerimiz ise 90 bin ile 96 bin Sterlin’den satışa sunulmaktadır.

Güler yüzlü ve çok dil konuşan personeliyle Henry Charles Estates, Kuzey Kıbrıs’ta emlak satın almak isteyen siz değerli müşterilerimize yasal prosedür hakkında tüm ayrıntılarıyla bilgi vermekte ve kolaylaştırılan mülk edinme, izin, tapu kayıt süreçlerine ve vergi oranlarına ilişkin bilgilendirmelerde size ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Keşif gezileri için tarafınıza özel hizmetler de vermekteyiz.

Kıbrıs kahvesi eşliğinde sıcak bir sohbet için tüm müşterilerimizi Henry Charles Estates’e davet ederiz.