IQ Global 3. ofisi Lefkoşa'ya açtı! - 101evler.com

IQ Global 3. ofisi Lefkoşa'ya açtı!

29.05.2017

Kısa süre önce Girne’de ikinci ofisini açan IQ Global, gelen talepler üzerine  bu kez rotasını Lefkoşa’ya çevirerek üçüncü şubesini de açtı.

2002 yılından  itibaren gayrimenkul sektöründe  faaliyet göstermeye başlayan IQ, dinamik ve güvenilir kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak  emin adımlar ile büyüyor.

Iq Global Real Estate CEO’su Vedat Mısırlısoy, IQ Global Emlak’ın sektörün nabzını tutarak  bir dünya markası olma yolunda ilerlediğini söyledi ve

“Sürekli kalite  anlayışı ve sürdürülebilir  bir büyüme  için müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız güvenirliliğini öne çıkarıp danışmanlık hizmetleri ile  müşteri portföyünü en üst düzeyde tutmaktadır” dedi.

Tamamen yerel sermayeli, güçlü sistem altyapısına sahip bir emlak markası olan IQ Global Real Estate sektörünün en büyük oyuncusu olduğunu vurgulayan Mısırlısoy Bu sektörde yer alacak kişilerin emlak pazarlamasından,hukuka vergi ve mevzuatta ilşetişime,tapudan imara kadar kuvvetli bir donanıma sahip olması ve bu bilgilerin  güncel tutması gerekiyor. Ekimize de bu yönde eğitim vererek farkımızı gösteriyoruz.”  dedi.

KKTC’de en hızlı büyüyen emlak firması olduklarını ve bu markayı ülke  dışına taşımayı da gelen talepler üzerine düşündüklerini  dile getiren Mısırlısoy Türkiye’den ve diğer ülkelerden gelen francising  tekliflerini de en kısa sürede değerlendirmeye alacaklarını  dile getirdi