KTİMB, Belarus'ta yoğun ilgi ile karşılaştı - 101evler.com

KTİMB, Belarus'ta yoğun ilgi ile karşılaştı

29.10.2016

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, ülkedeki gayrimenkül sektörünü büyütmek için yeni pazarlar aramaya devam ediyor.


Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, ülkedeki gayrimenkül sektörünü büyütmek için yeni pazarlar aramaya devam ediyor. Bu amaçla KTİMB, Belarus'un Minsk şehrinde, bu yıl yedincisi düzenlenen Residential and Commercial Real Estate 2016 fuarına katıldı.

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği (KTİMB), Belarus'un Minsk şehrinde yapılan Residential and Commercial Real Estate 2016 fuarına katıldı. Bu yıl yedincisi düzenlenen fuarda yerini alan KTİMB standı yabancı müşteri ve yatırımcıların dikkatini çekti.

Yeni pazarlar aramak ve yurt dışından alıcılara ulaşmak hedefiyle emlak fuarlarına katılımını yoğunlaştıran KTİMB, Almanya'nın Münih şehrinde 4 -6 Ekim tarihleri arasında yapılan Expo Real Gayrimenkul ve Emlak Yatırım Fuarı'nın ardından, 27 - 29 Ekim tarihleri arasında Belarus'un Minsk şehrinde yapılan Residential and Commercial Real Estate 2016 fuarında da yerini aldı.

Dünyanın değişik ülkelerinden gayrimenkul liderlerini ağırlayan Residential and Commercial Real Estate 2016, büyük inşaat projelerinin tanıtımına ve yatırım olanaklarına fırsat tanıyor.

Yoğun ilgi gören KTİMB standında görev alan uzmanlar, ziyaretçilere Kuzey Kıbrıs’ı tanıtmanın yanı sıra ülkedeki inşaat sektörü ve yabancıların Kuzey Kıbrıs’ta gayrimenkul edinirken izlenen prosedür hakkında bilgi veriyorlar.

KTİMB'nin Belarus'tan sonraki durağı ise İstanbul olacak. Birlik, 9 - 12 Kasım tarihleri arasında İstanbul CNR Expo'da düzenlenecek "KKTC Fuarı ve Tanıtım Günleri"nde ve 17 - 20 Kasım Kasım tarihleri arasında yine İstanbul CNR Expo'da düzenlenecek Emlak 2016 fuarına katılacak.