KTİMB, YENİ BİRİM FİYATLARININ BELİRLENMESİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI - 101evler.com

KTİMB, YENİ BİRİM FİYATLARININ BELİRLENMESİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

19.07.2017
KTİMB, YENİ BİRİM FİYATLARININ BELİRLENMESİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI KTİMB, YENİ BİRİM FİYATLARININ BELİRLENMESİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, üyelerinden gelen talepler üzerine, ihalelerde uygulanan birim fiyatlarındaki sıkıntılar ve kontrol süreçlerinde yaşanan kargaşaların aşılması için girişim yaparak, çalışma başlattı. Söz konusu sıkıntılarla ilgili bir toplantı gerçekleştiren Cafer Gürcafer başkanlığındaki Birlik yöneticileri, üyelerinin de katılımı ile, yeni birim fiyatlarının belirlenmesi ve diğer sorunların aşılması için kolları sıvadı.


Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği, üyelerinden gelen talepler üzerine, ihalelerde uygulanan birim fiyatlarındaki sıkıntılar ve kontrol süreçlerinde yaşanan kargaşaların aşılması için çalışma başlatmak üzere üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Birliğin, gerek birim fiyatlarındaki sıkıntılardan gerekse kontrol süreçlerinde yaşanan kargaşalardan rahatsızlık duyan müteahhitlerin talebi üzerine çalışma başlattığı bildirildi.

17 Temmuz 2017 Pazartesi saat 15:00’da KTİMB Lefkoşa Merkez Binası Şevket ABOHORLU Konferans Salonu’nda üyeleri ile bir toplantı gerçekleştiren Cafer Gürcafer başkanlığındaki Birlik yöneticileri, üyelerinin de katılımı ile, yeni birim fiyatlarının belirlenmesi ve diğer sorunların aşılması çalışma başlattı.

Birlik bünyesindeki uzmanlar ile üye firmalar bünyesindeki uzmanlarla biraraya gelerek yapacakları çalışma ile belirlenecek olan yeni birim fiyatları ise devletin yetkili makamlarına sunulacak.