Mağusa’da emlak satışında uluslararası işbirliği - 101evler.com

Mağusa’da emlak satışında uluslararası işbirliği

30.07.2017
Mağusa’da emlak satışında uluslararası işbirliği Mağusa’da emlak satışında uluslararası işbirliği Mağusa’da emlak satışında uluslararası işbirliği

İnce & Can Real Estate Partnership Emlak şirketi ile Keller Williams Kuzey Kıbrıs iş birliği anlaşması yaptı.  İki şirket Kuzey Kıbrıs’ta ortak emlak pazarlaması yapacak.


Mağusa’da emlak satışında uluslararası işbirliği

İnce & Can Real Estate Partnership Emlak şirketi ile Keller Williams Kuzey Kıbrıs iş birliği anlaşması yaptı.  İki şirket Kuzey Kıbrıs’ta ortak emlak pazarlaması yapacak.

Gazimağusa bölgesinde yüksek itibarlı İnce & Can Emlak şirketi ile Keller Williams Kuzey Kıbrıs ortak pazarlama anlaşması yaptı. Yapılan anlaşma sonrasında firma yetkilileri iş birliğinin amacını ve hedeflerini  açıkladı.

İnce: Gazimağusa’da müşterilerimize daha hızlı hizmet vereceğiz

İnce & Can Emlak Emlak Şirketi Yönetici Ortağı Cemal İnce yaptığı açıklamada, “Şirketlerimizin kendi kimliklerinden etkilenmeden ortak hareket etmesinin ve müşterilerimize daha yaygın ve hızlı hizmet sunmasının bölgemiz için olumlu olacağına inanıyoruz” dedi. İnce, bu iş birliği ile oluşan yeni ortaklığın bölgemizin ve ülkemizin en etkin emlak hizmeti verecek olan kuruluşu haline geleceğini söyledi.

Can: Şimdi daha güçlüyüz

Keller Williams Kuzey Kıbrıs ile iş birliği konusunda açıklama yapan İnce & Can Emlak Şirketi Yönetici ortağı Burak Can ise “Genişlemiş pazarlama hizmeti sunmak için her bölgenin uzmanları ile çalışmak etkin yapılanmayı sağlıyor. Keller Williams ile pazarlama iş birliğimizin başarılı olamasın dilerim” ifadelerini kullandı. Can, “Gerçekleştirilen bu iş birliği ile birlikte şimdi çok daha güçlüyüz” dedi.

Aka: Verimlilik artacak

Keller Williams Türkiye Kuzey Kıbrıs Yönetim Kurulu Başkanı Devirim Aka da yaptığı açıklamada, Cemal İnce ve Burak Can’ı eskiden beri tanıdığını ve kendilerinden uzun zaman hizmet aldığını anlatarak, emlak işinde güvenin esas olduğunu söyledi. Aka, “Güven duyacağınız kişiler ile iş alanınızı geliştirmeniz gerekir. Bu birliktelik her iki firma için de verimli olacak” dedi.

Pırıl Şentürk Halim: Büyümeye devam edeceğiz

Keller Williams Kuzey Kıbrıs Yönetici ortağı Pırıl Şentürk Halim ise  iş birliği konusunda yaptığı açıklamada Keller Williams Kuzey Kıbrıs’ın, Girne, Lefkoşa ve Gazimağusa’da portföyünü genişlettiğini belirterek, Keller Williams Kuzey Kıbrıs’ın emlak şirketinin ötesinde bir eğitim ve koçluk merkezi olduğunu, Keller Williams  iş modellerinin İnce & Can Emlak şirketine katkı koyacağını vurguladı.

Halim, ayrıca Keller Williams Kuzey Kıbrıs’ın alacağı bölgesel destek ile ortak başarının artacağına inandığını kaydetti.

Kaynak: Haber Kıbrıs