North Cyprus Chartered Surveryors RICS tarafından tescillendi - 101evler.com

North Cyprus Chartered Surveryors RICS tarafından tescillendi

08.11.2016
North Cyprus Chartered Surveryors RICS tarafından tescillendi North Cyprus Chartered Surveryors RICS tarafından tescillendi

North Cyprus Chartered Surveyors, Kıbrıs’ın Kuzeyi için çok yeni ve ihtiyaç olan Gayrimenkul Değerleme ve Yönetim Danışmanlığı konularında uluslararası geçerlilikte ve standartta hizmet sunuyor!


Gayrimenkul değerleme ve Yönetim danışmanlığı artık Kıbrıs’ın Kuzeyinde tüm Dünyada olduğu gibi uzmanı tarafından gerçekleştirilmekte! 

Şirket yöneticilerinden Gizlem Sakallı yaptığı açıklamada North Cyprus Chartered Surveyors’un profesyonel olarak Gayrimenkul Değerleme ve Yönetim Danışmanlığı hizmeti verdiğini, resmi olarak Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) tarafından onaylanarak akredite olduğunu ayni zamanda RICS resmi üyesi olan uzmanların yoğun çalışmalar sonucu şirketlerine uluslararası tanınan bir unvan kazandırdığını belirtti.

Dünya standartlarında mesleki etiğe uygun hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Peki, Royal Institution of Chartered Surveyors resmi üyeliği ve şirket akreditesi Kuzey Kıbrıs’taki kişi ve profesyonellere sağlayacağı avantajlar nelerdir?
1. Tarafsız ve objektif hizmet garantisi
2. Hiçbir kişi, kurum ve/veya kuruluşun çıkarını gözetmeyen hizmet garantisi
3. Her zaman yüksek standartlarda hizmet sağlama garantisi
4. Her zaman güven veren profesyonel hizmet garantisi
5. Her zaman tüm iş sorumluluğu üstlenen hizmet garantisi
6. Her durumda mesleki etik anlayışını benimseyen ve dürüst hizmet sağlama garantisi

Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) nedir?
RICS Dünya çapında arazi, emlak ve inşaat sektöründeki profesyonelleri bir araya getirerek yeterli eğitim sürecini tamamladıktan sonra çeşitli mülakatlar sonucu akredite eden profesyonel organizasyondur. Günümüzde, Dünya’da ve özellikle Avrupa’da üyeliği mesleki açıdan aranmaktadır. Hedefi, gelişen ve değişen teknoloji ve ekonomiye bağlı kalarak ve sürekli mesleki gelişim şartı altında, yüksek standartta, mesleki etiğe yüksek önem göstererek ve sektörde de bu bilinci artırarak hizmet verme bilincini oluşturmak ve geliştirmektir. Resmi üyelerini denetimi altında tutup yüksek standartta hizmet için desteklemektedir.

Daha fazla bilgi ve hizmetler için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres:   Konya Sokak No:9, Kumsal, Lefkoşa, Kıbrıs
Web:     www.nccsltd.com
E-mail:   [email protected]
Facebook: www.facebook.com/nccsltd
Instagram: nccs_ltd_
Linkedin: North Cyprus Chartered Surveyors
Tel:     (+90)392 815 58 85   -  0533 846 7620