Taşkın Construction'dan Ata Tower ve Twin Residence - 101evler.com

Taşkın Construction'dan Ata Tower ve Twin Residence

10.10.2016
Taşkın Construction'dan Ata Tower ve Twin Residence Taşkın Construction'dan Ata Tower ve Twin Residence Taşkın Construction'dan Ata Tower ve Twin Residence Taşkın Construction'dan Ata Tower ve Twin Residence Taşkın Construction'dan Ata Tower ve Twin Residence

Ata Tower ve Twin Residence Girne merkezde kaliteli ve lüx yaşam alanı sunuyor


Taşkın Construction Ltd. son dönemdeki yeni yapılanması, tecrübeli teknik ve yönetici kadrosu, geniş araç parkı ve güçlü referansları ile Kıbrıs’ın incisi Girne’de iddialı projeleri ve yatırımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 

Yap-Sat alanında üretip sattığı yüzlerce konutu tapuları ile birlikte tam zamanında teslim etmiş, satış sonrası hizmetlerini layığı ile yerine getirmiş ve bu alandaki güvenilirliğini, öncülüğünü ve kalitesini ispatlamıştır. Dinamik ve açık yönetim stili ile hem müteahhitlik hizmetlerinde, hem de Yap-Sat alanında sektörde güven duyulmasını sağlamıştır. 

Girne’de özellikle yabancı yatırımcıların iddialı projelerinde tasarım, mühendislik ve müteahhitlik alanında tercih ettiği bir şirket olmuştur. Tecrübe ve referanslarının birleşmesi ile Girne’nin merkezinde hem yaşam, hem de yatırım için Premium ve özenli seçilmiş lokasyonlarda müşterileri için çok iyi çalışılmış ve tasarlanmış kaliteli ve lüks Ata Tower ve Twin Residence projelerini değerli müşterilerine sunmaktadır. 


Girne’nin tartışılmaz en güzel konumunda olan Ata Tower Projesi, 2 kat bodrum otopark alanı, asansörü, ortak kullanım yüzme havuzu, muhteşem dağ ve deniz manzaralı 2 yatak odalı daireleri, prestijli dükkanları ve mükemmel manzaralı, özel yüzme havuzlu penthouse’u ile Girne’nin incisi olmaya aday bir projedir.


Girne’de merkezi ve nezih yaşamı tercih edenlerin seçimi Twin Residence Projesi, bodrum katta otopark alanı, asansörü ile 2 bloktan oluşmaktadır. Bloklarda dağ ve deniz manzaralı 2 yatak odalı daireler ve mükemmel manzaralı 2 adet çok özel 3 yatak odalı penthouse mevcuttur.

Bu çok özel projelerde her türlü detay düşünülerek ve yüksek kalite ön planda tutularak, zamanlama kontrolü ile inşaatlar tüm hızıyla devam etmektedir.

Projeler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için +90 533 885 6545 ve +90 533 858 8787 numaralı telefonları arayabilir veya http://www.taskinconstruction.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.