Volkan Konak, evini NorthernLand’dan aldı - 101evler.com

Volkan Konak, evini NorthernLand’dan aldı

25.04.2017

Volkan Konak, Mağusa’nın öncü inşaat firmalarından NorthernLand Construction’ın yeni projesi NorthernLand Premier den ev satın aldı.


Şarkıları, şiirleri ve sahne performansıyla milyonları kendine hayran bırakan Volkan Konak, “Kıbrıslı oluyorum, artık konserlere geldiğimde kendi evimde kalacağım. Gel git yapmak istemiyorum” deyip, Mağusa’nın öncü inşaat firması NorthernLand Construction’ın yeni projesi “NorthernLand Premier”den ev satın aldı.

80 metre yüksekliğiyle Kuzey Kıbrıs’ın en yüksek binası olma özelliğini taşıyan “NorthernLand Premier”, Mağusa’da olduğu gibi Kıbrıs’ta da adından sıkça söz ettirecek.

Öncü projelerin mimarı NorthernLand Group prestijli projesiyle yine bir ilke imza atıyor.

24 katlı rezidans projesi olan NorthernLand Premier, 9 bin 350 metrekare Türk Malı arazi üzerine konumlandırılmış olup 314 daire ve 18 ticari üniteden oluşuyor.

Önceki gün NorthernLand Group’u ziyaret eden Volkan Konak, NorthernLand Group Yönetim Kurulu Başkanı Koral Bozkurt’la bir araya geldi. Projeyi önceden de bildiğini ve alma niyetiyle geldiğini ifade eden Volkan Konak, binanın yalınlığı ve minimalist tarzıyla her açıdan yaratıcılığın, kusursuzluğunun kendisini etkilediğini dile getirdi.

Projenin deniz görmesi Mağusa’nın tam kalbinde olup, merkeze yakın olmasının kendisi için önemli bir etken olduğunu ifade eden Konak, böylesi güzel bir projeyi hayata geçirecekleri için firmaya yetkililerine teşekkür etti.