Yatırımın Yeni Gözdesi Yenikent - 101evler.com

Yatırımın Yeni Gözdesi Yenikent

02.08.2017

Sunduğu fırsatlar, kar oranları ve yatırım kolaylıkları ile KKTC Emlak sektörü, yabancı yatırımcılarında dikkatini çekmeye devam ediyor.


Kuzey Kıbrıs Emlak sektörü her geçen gün hareketlenmeye ve büyümeye devam ediyor.

Sunduğu fırsatlar, kar oranları ve yatırım kolaylıkları ile KKTC Emlak sektörü, yabancı yatırımcılarında dikkatini çekmeye başladı.

Özellikle Türkiye, Rusya, İngiltere ve Arap ülkelerinin yoğun ilgi gösterdiği Kıbrıs Emlak sektörü her geçen gün büyüyerek, yatırımcısına çok daha fazla kazanç sağlıyor.

Yabancı yatırımcı özellikle Girne ve civarını emlak yatırımı için tercih etse de, yerli yatırımcı Lefkoşa ve özellikle Yenikent bölgesine yoğunlaşmış durumda. Son dönemde yabancı yatırımcının da dikkatini çekmeye başlayan Yenikent bölgesi emlak satış ve sürekli satışa sunulan yeni projeleri ile çok haraketli bir dönem geçiriyor.

Emlak değerleri sürekli artan Yenikent bölgesinde siz de yatırım yapmak veya ev sahibi olmak için aşağıdaki bağlantılarımızı kullanabilirsiniz.

Yenikent Konut – http://www.101evler.com/kibris/satilik-konut/lefkosa/yenikent

Yenikent Arsa – http://www.101evler.com/kibris/satilik-arazi/lefkosa/yenikent

Yenikent Projeler:

Omağ Nuance Villaları - http://www.101evler.com/projeler/avertiss-exclusive-real-estate/omag-nuans-villalari-gonyeli-lefkosa

Selba Green - http://www.101evler.com/projeler/selba-homes/selba-green-yenikent-lefkosa