Zella Real Estate
Emlak Danışmanı Erhan Durmuş
Telefon +905391058125 / +905391058125

Bafra da Oteller Bölgesinde Kaçırılmayacak Fırsat 13 dönüm

Satılık Tarla - İskele, Bafra, property-Details.north-cyprus

£ 690,000

Bafra da Oteller Bölgesinde Kaçırılmayacak Fırsat 13 dönüm Bafra da Oteller Bölgesinde Kaçırılmayacak Fırsat 13 dönüm Bafra da Oteller Bölgesinde Kaçırılmayacak Fırsat 13 dönüm
Bafra da Oteller Bölgesinde Kaçırılmayacak Fırsat 13 dönüm Bafra da Oteller Bölgesinde Kaçırılmayacak Fırsat 13 dönüm

Hızlı Bakış

101evler İlan No #272826 İlan Tarihi 18/12/2022
Konum İskele, Bafra Tapu Türü Eşdeğer Koçanlı
Durum Satılık Emlak Türü Arazi / Tarla
Metrekare 17394 m2
İmar Oranı (%) 40 Kat İzni 3

Açıklama

"Merhaba, bugün sizlere satışta olan özel bir tarlamızdan bahsetmek istiyorum. Bu tarla, merkezi bir konumda yer almaktadır ve deniz manzaralıdır. Tarla, aynı zamanda yapılaşma izni olarak %40 oranında inşaat yapılmasına izin vermektedir. Bu nedenle, tarlamızı satın alarak hem tarım faaliyetlerinizi yürütebilir, hem de tarlamızın üzerine yeni bir yapı inşa ederek işletme faaliyetlerinizi genişletebilirsiniz.

Tarlamız, ayrıca 3 kat yapı inşa etme izni de vermektedir. Bu nedenle, tarlamızı satın alarak hem tarım faaliyetlerinizi yürütebilir, hem de tarlamızın üzerine yeni bir yapı inşa ederek konut, işyeri gibi farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz.

Tarlamızın merkezi bir konumda olması nedeniyle, taşıma maliyetlerini de minimum düzeyde tutabilirsiniz. Tarla çevresinde güzel doğa manzaraları bulunmaktadır ve turizm faaliyetleriniz için de mükemmel bir yerdir.

Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmak için buradayız ve satın alma sürecini kolaylaştırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Satın alma konusunda sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin, memnuniyetle size yardımcı olacağız."


Elektirik su altyapısı hazır masrafsız tarla
Oteller Bölgesine 300m
%40 - 3 kat izni

Deniz manzarası


Notlar