Lefkoşa Citydorm Öğrenci Yurdu

Küçük Kaymaklı, Lefkoşa

Açılış Tarihi: 2016

Yatak Kapasitesi: 78

Lefkoşa Citydorm Öğrenci Yurdu

Küçük Kaymaklı, Lefkoşa

CityDorm öğrenci yurdu Lefkoşa’nın merkezinde 2016 yılında hizmete girmiştir. 27 adet 1+1 çift kişilik ve 24 adet tek kişilik stüdyo daireden oluşan CityDorm üniversitelere, alışveriş noktalarına ve devlet kurumlarına kolay ulaşım sağlanabilir konumu ile dikkat çekmektedir. Odalar öğrencilerin tün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle hazırlanmıştır. CityDorm Kuzey Kıbrıs’ın köklü şirketlerinden ilkay M Genç ltd tarafından kurulmuştur.

CityDorm öğrenci yurdunun tüm odalarında inverter klima, 32” full hd led tv, merkezi uydu sistemi, ücretsiz internet, mutfak, ocak, davlumbaz, sıcak su, buzdolabı, banyo-wc, telefon, elbise dolabı, komedin ve çalışma masası bulunmaktadır. İki kişilik odalar 1+1 şeklinde düzenlenerek öğrencilerin farklı uyuma, çalışma, tv izleme zamanları konusunda ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklar ortadan kaldırılmıştır. Odalar CityDorm görevlileri tarafından haftalık olarak özenle temizlenmektedir. Öğrencilerin her zaman iletişim sağlayabilecekleri 7/24 görev yapan resepsiyon ve güvenlik görevlileri vardır.

Ayrıca yurt kapsamında asansör, jenaratör, çamaşırhane, kurutma makineleri, otopark, cctv kapalı devre kamera sistemi, şifreli giriş sistemi, yangın alarm sistemi, ısı ve ses izolasyonu mevcuttur. Şehrin Merkezinde, tüm üniversitelere kolay ulaşım sağlayan CityDorm’da, öğrenci ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak odalarda tüm detaylar düşünülmüştür. Kendine ait özel alan konusunda hassas olanların tercihi tek kişilik odalar ve uygun fiyatlı 1+1 çift kişilik odalar ferah & geniş yapılarıyla öne çıkmaktadır.

Lefkoşa'da açılan Citydorm Öğrenci Yurdu'nda evinizdeki huzuru, güveni ve konforu hissedebileceksiniz. Tüm odalarımızda inverter klimalar, sıcak su hizmeti (termosifon), merkezi uydu sistemi ve 32” LED TV, kablosuz internet (WIFI), su ve elektrik kartlı sistemi,ocak, buzdolabı, özel banyo, tuvalet, mutfak, telefon, ısı ve ses izolasyonu mevcuttur.

Lefkoşa Öğrenci Yurtları

https://city-dorm.com/

Oda Tipleri

1+1 Çift Kişilik Deluxe Oda

1+1 Çift Kişilik Deluxe Oda

1+1 Çift Kişilik Deluxe Odalar geniş ferah ortamı ile dikkat çekiyor. Yatak odası ile oturma alanı ve mutfak bölümünün ayrı olması birlikte yaşayan bireylere özel alanlar oluşturma
ktadır. Öğrencilerin çalışma ve uyku saatlerinin değişken olması, tek odalı yapılarda bazen uyuşmazlıklara sebep olabilmektedir. Bu tür durumların ortaya çıkmasını engellemek adına çift kişilik deluxe odalarda iki kişinin rahatlıkla anlaşabilmeleri için 2 farklı bölüm oluşturulmuştur. Öyleki öğrencinin birisi uyurken diğeri rahatlıkla çalışabilmekte, tv izleyebilmekte ya da mutfağı kullanabilmektedir. Çift kişilik odalarının 1+1 olarak tasarlanması CityDorm’un en önemli farklarından biridir. Aşağıda belirtilen oda özelliklerinin yanı sıra CityDorm Öğrenci yurdunda, 24 saat resepsiyon, çamaşırhane, kurutma makineleri, otopark, lobi hizmeti, asansör, kapalı devre güvenlik kamerası, jenaratör, ses ve ısı izolasyonu gibi bir çok ekstra özellik bulunmaktadır.
Devamını oku...
Galeri için tıklayınız
Tek Kişilik Stüdyo Oda

Tek Kişilik Stüdyo Oda

Özgür olmayı sevenler için tek kişilik stüdyolar, en çok tercih edilen oda tipidir. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bu fonksiyonel odalar özenle tasarlanmıştır. CityDorm büny
esinde 24 adet tek kişilik stüdyo oda bulunmaktadır. CityDorm Öğrenci Yurdunda asansör, çamaşırhane, kurutma makineleri, otopark, merkezi jeneratör, ısı & ses izolasyonu, lobi hizmeti, Kapalı devre güvenlik kamerası sistemi ve 7/24 resepsiyon hizmeti bulunmaktadır. Şehrin Merkezinde, tüm üniversitelere kolay ulaşım sağlayan CityDorm, öğrenci ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak stüdyo dairelerinde tüm detayları düşünmüştür. Kendine ait özel alan konusunda hassas olanların tercihi tek kişilik odalar, uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.
Devamını oku...
Galeri için tıklayınız
1+1 Çift Kişilik Corner Deluxe Oda

1+1 Çift Kişilik Corner Deluxe Oda

1+1 Çift Kişilik Corner Deluxe Odalar büyük ve ferah odalardan hoşlananlar için tasarlanmıştır. Daha fazla cam seçeneği ile aydınlığın ve ferahlığın vurgulandığı bu oda, öğrenciler
in tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlanmıştır. CityDorm farkı ile yatak odası ve diğer yaşam alanlarının ayrı ayrı tasarlanması, birlikte yaşayan öğrenciler için büyük önem arz etmektedir. Öyleki 1+1 odalar, stüdyo tipi çift kişilik odalardan farklı olarak öğrencilere özgür yaşam alanları sunmaktadır. Ayrılmış odalar öğrencilerin bir birini rahatsız etmeden günün farklı zamanlarında uyuyabilmelerine, çalışabilmelerine, tv izleyebilmelerine ve mutfak fonksiyonlarından yararlanabilmelerine olanak sağlamaktadır. City Dorm Öğrenci Yurdu yukarıda belirtilen oda özelliklerinin yanı sıra merkezi jenaratör, asansör, çamaşırhane, kurutma makineleri, geniş otopark, lobi hizmeti, 24 saat resepsiyon, kapalı devre kamera sistemi (CCTV), ses ve ısı yalıtımı gibi bir çok özellikle donatılmıştır.
Devamını oku...
Galeri için tıklayınız

Olanaklar

 • Klima

 • Televizyon

 • Kablosuz İnternet

 • Ocak

 • Buzdolabı

 • Lobi

 • Resepsiyon Hizmeti

 • Park Yeri

 • Jeneratör

 • Çamaşırhane

 • Merkezi Uydu Sistemi

Fiyatlar

# Fiyat (USD)
Tek Kişilik Stüdyo Oda 3900 USD
Çift Kişilik Deluxe Oda 2450 USD
Çift Kişilik Corner Deluxe Oda 2600 USD
Fiyatlar Kişi Başı Olarak Belirtilmiştir.
Depozito ücreti kişi başı; 300 USD
Elektrik, su, çamaşırhane; ön ödemeli sistem olması sebebiyle fiyatlara dahil değildir.

Bizim ile iletişime geçin