Coldwell Banker Maximum'da Yaz Hareketliliği - 101evler.com

Coldwell Banker Maximum'da Yaz Hareketliliği

13.07.2017
Coldwell Banker Maximum'da Yaz Hareketliliği Coldwell Banker Maximum'da Yaz Hareketliliği Coldwell Banker Maximum'da Yaz Hareketliliği Coldwell Banker Maximum'da Yaz Hareketliliği Coldwell Banker Maximum'da Yaz Hareketliliği

ULUSLARARASI GAYRİMENKUL ÖDÜLLERİNDE 3.LÜK ÖDÜLÜ ALINDI.


KKTC BAYRAĞI İTALYA’DA DALGALANDI.

AYLİN PELİN ONAR AVRUPA 3.LÜĞÜNÜ ALDI.

Coldwell Banker Avrupa Kongresi Mayıs ayında İtalya’da gerçekleştirildi. Bu çok özel organizasyon İtalya, İspanya, Fransa, Monako, Belçika, Almanya, KKTC, Türkiye ve Amerika ülkelerinin en değerli ve başarılı Coldwell Banker profesyonellerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Coldwell Banker Maximum Broker’ı Aylin Pelin Onar Uluslararası Avrupa Kongresi’nde Avrupa 3.’sü olarak başarılarını, KKTC ve Türkiye sınırlarını aşarak Avrupa’da da duyurmuştur.

 

Aylin Pelin Onar LÜKS Konut Eğitmeni

Yine kongrede Aylin Pelin Onar bir ilke imza atmış, Amerika dışından ilk uluslarası eğitmenlik sıfatı CB Global Luxury-Lüks Konut Eğitmeni olarak Başkan Craig Hogan ve Dr. Gökhan Taş tarafından açıklanmıştır. Avrupa Kongresi’nde Aylin Pelin Onar’ın villa ve malikane gibi lüks konut portföyleri için yapmış olduğu özel drone çekimleri, video tanıtımları ve profesyonel fotoğraf çekimleri vb. çalışmaları  örnek olarak gösterilerek uluslararası alanda tanıtılmaktadır .

 

En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Ofis Ödülü CB Maximum Ofisi’nin oldu.

Emlak sektöründe en önemli unsur olan müşteri memnuniyeti Coldwell Banker Maximum ekibi için en önemli ilkedir. 2015 ve 2016 yıllarında 130 Ofis içerisinden ‘Preserving The Trust’, ‘En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Ofis Ödülü’nün sahibi olmuştur. KKTC ve Türkiye’de ki 1.700 profesyonel arasından İlker Polat En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Gayrimenkul Danışmanı Ödülü’nü almıştır. Coldwell Banker Maximum gayrimenkul sektöründe güvenilir, yenilikçi, uzman ve öncü bir ekip olarak ilerlemeye devam etmektedir.

 

Coldwell Banker Maximum ekibi, Coldwell Banker International’ın en yüksek onursal ödülü olan en başarılı, etik, güvenilir ve takım çalışması yapan ekiplere verilen ‘’ Uluslararası Premier Ofis Ödülü’’ ile de onurlandırılmıştır.

CB Maximum Team; mimar, mühendis, avukat ve mesleki uzmanlardan oluşan 20 kişilik uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kıbrıs’ın kalbi Girne’de önemli birçok projenin satış ve pazarlama faaliyetlerine büyük katkıları olan Coldwell Banker Maximum Broker’ı Seçkin Onar da yine yapmış olduğu detaylı, ileri görüşlü ve sektöre öncülük eden çalışmalarıyla 2015 yılından bu yana Proje Satış Sistemi – New Homes Eğitimi vererek birçok Coldwell Banker profesyonelini bilgileri ışığında aydınlatmaktadır.

Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründe 1906’dan beri 111 yıldır Dünya lideridir. Kıbrıs, Girne’de faaliyet gösteren Coldwell Banker Maximum konut, lüks konut, ev, villa, rezidans daireler, proje satış, ticari gayrimenkul, arsa-arazi konularında hizmet vermektedir.

DNA’larında başarı olan liderleri ve ekibiyle daha birçok ilke imza atacakları şüphesiz olan Coldwell Banker Maximum’u tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

Firmanın internet adresine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

http://www.maximumevler.com/