DIA Towers Residence

AKACAN HOLDİNG İNŞAAT GRUBU

Teslimat Tarihi: Haziran 2021

Proje Tipi: Apartman

Konut Adedi: 117

Lokasyon: Girne Merkez, Girne

Proje Alanı (m2): 14374

Girne'nin Elması

DIA Towers Residence

DIA

-Kıbrıs’ın Elması-

Kıbrıs’ın göz alıcı alışveriş merkezi ve rezidansına hoşgeldiniz. Toplam 23.000m2’den oluşan 9 kat rezidans ila bir katı -1 seviyesinde diğeri giriş katında olmak üzere 13.000m2 kat alışveriş merkezi ile KKTC’nin en merkezi konumunda yer alan projemiz en sevilen markaları, eğlence konsepti ve su gösterileri ile birleştirerek bir yaşam tarzı sunmaktadır.

 

- Dizayn-

Yapının dizaynı için ‘Elmas’tan ilham aldık.

Mimari tasarım üzerinde çalışırken, temel amaçlarımızdan biri Girne’ye miras bırakabileceğimiz bir yapı inşa etmekti.

Bir yüzyılı aşkın süredir mücevherat sektöründeyiz. Bu nedenle Girne’nin merkezinde yükselecek yapının da bir mücevher olma zorunluluğu vardı. Ve inanın bize, ‘Elmas’tan daha değerli bir mücevher yoktur.

Hiçbir değerli taş ‘Elmas’ kadar büyüleyici ve ilgi çekici değildir.

DIA’nın kalbinde yer alacak havuzda koreografili su gösterileri klasik’ten moderne uzanan müzik eşliğinde herkesin bulunmak isteyeceği davetkar bir atmosfer yaratacak. Yaşam alanlarını üçe böldük; çocukların oyun alanı ve çocuklara özel alışveriş alanımız, geleneksel alışverişin olacağı ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz alışveriş alanımız, vakit geçirebileceğiniz, dostlarınızla güzel bir yemek yerken veya bir fincan espresso içerken su ve müzik gösterilerinin tadını çıkarabileceğiniz ‘Chill out’ alanımız.

Mimari dizaynımız tıpkı bir elmas gibi, tüm gücü ve görkemiyle yaşam alanlarında büyüleyici bir günü lüks içinde geçirmenizi sağlayacak.

Konut Tipleri

B Blok

£125,500

141m2

Oda Sayısı: 2+1

B Blok

£118,000

112m2

Oda Sayısı: 2+1

A Blok

£238,000

189m2

Oda Sayısı: 3+1

A Blok

£396,000

210m2

Oda Sayısı: 4+1

İletişim Bilgilerimiz

Size daha ayrıntılı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişim kurun.

Bize Mesaj Gönderin