Magic LOFT

COLDWELL BANKER MAXIMUM

Teslimat Tarihi: Nisan 2019

Proje Tipi: Apartman

Konut Adedi: 32

Lokasyon: Girne Merkez, Girne

Proje Alanı (m2): 1700

ADANIN İLK VE TEK LOFT PROJESİ

Magic LOFT

MAGIC LOFT PROJESİ

  Mehmet Eminoğlu Investment tarafından Girne’nin Semih Sancar Caddesi’nde inşa edilecek olan Magic LOFT projesi yenilikçi, modern, genç ve dinamik mimarisiyle Adanın ilk ve tek loft projesi olacaktır.

  Ana cadde üzerinde inşa edilecek olan Magic LOFT projesinde bodrum, zemin kat ve sende kattan oluşan toplamda 300m2 kullanım alanı ve ön kısmında kendine ait park yeri olan 5 adet ticari mağaza, m2leri 95 ile 125 m2 arasında 2+1 dubleks loft şeklinde 27 adet daire bulunacaktır. 1. Kattaki loft dairelerin tabela değeri yüksek olduğundan ofis kullanımına uygundur. Özellikle köşe konumda bulunan loft dairelerin geniş teras alanları olacaktır. Binanın en üstündeki teras alanında oldukça geniş ortak yüzme havuzu ve 360 derece panoramik deniz ve dağ manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz roof bar bulunacaktır.

  Lokasyon olarak Girne’nin en merkezi konumunda inşası başlayacak olan Magic LOFT projesi Girne çarşısına, marketlere, okullara, hastanelere, toplu ulaşım duraklarına, otellere, restoranlara çok yakın mesafededir.

  32 şanslı kişiye anahtar teslimi gerçekleşecek olan Adanın ilk ve tek loft projesinden siz de yatırım fırsatını değerlendirmek istiyorsanız Yetkili Satış Ofisi olan Coldwell Banker Maximum ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.


Konut Tipleri

Ticari Mağazalar

-

300m2

Oda Sayısı: 1+1

Loft Daireler

-

125m2

Oda Sayısı: 2+1

Proje Harita Görüntüsü

  • Projemizin Adresi

İletişim Bilgilerimiz

Size daha ayrıntılı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişim kurun.

  • Mete Adanır Caddesi Magic Tower 3. Kat Girne/ KKTC
  • 0533 888 50 50
    0533 880 80 40
  • Seçkin Onar - Pelin Onar - Murat Erdoğan
  • www.maximumevler.com

Bize Mesaj Gönderin