CELSUS BUSINESS & RESIDENCES

DARIO REALTY

Teslimat Tarihi: Haziran 2021

Proje Tipi: Ticari

Konut Adedi: 64

Lokasyon: Yenişehir, Lefkoşa

Proje Alanı (m2): 2300

İş Dünyası Ofislerine Taşınıyor - Satılık Ofisler ve Residence Daireler

CELSUS BUSINESS & RESIDENCES

1.Genel 

İş Dünyası Celsus Business’e taşınıyor!!  Prestijli bir çok marka ve işletmenin yer alacağı Celsus Business, size ayrıcalıklı çalışma, sosyalleşme ve networking ortamı sunuyor. Kuzey Kıbrıs’ın ilk iş merkezi Celsus Business Center, Satılık 64 ofisi, 22 Residance Dairesi ile Lefkoşa'nın en değerli ve yükselen lokasyonu Yenişehir'de, iş insanlarına kaçırılmaz imkanlar sunuyor. 

 

2.Resepsiyon / Giriş

İş Dünyası Celsus Business’e taşınıyor!! Celsus Business Center’da verimli bir çalışma hayatının tüm gereksinimlerini sunuyoruz! 25 Yıllık Yönetim Sözleşmesi, 7/24 güvenlik, karşılama, sekreterlik ve birçok destek hizmetleri, kat hizmetleri ve VIP transferler ile hem verimliliğinizi hem de prestijinizi artırın. 

 

3.Ofisler

Satılık Ofisler: Tüm ofis hizmetlerinin lüks ve konfor anlayışıyla sunulduğu Celsus Business Center’da tek yapmanız gereken işinize konsantre olmak!  İhtiyacınıza göre 32m2'den 434m2'ye kadar değişen ofis büyüklükleri ve  45.000 GBP’den başlayan fiyatlarla. Celsus’un ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğini en detaylı şekilde öğrenmek için bize hemen ulaşın.

 

4.Otopark

İş Dünyası Celsus Business’e taşınıyor!! Merkezi İş Bölgesi'nin kalbinde, Şht. Ecvet Yusuf Caddesi'nde yükselen Celsus, 160 araç kapasiteli kapalı otoparkı ile, tüm ihtiyaçlarınızı tek noktada karşılıyor. Celsus Business Center, yatırımcılarına Merkezi İş Alanının (MİA) kalbi olan Şht. Evet Yusuf Caddesi’nde, aracınızı güvenle park edeceğiniz 160 araç kapasiteli kartlı otopark alanı sunuyor

 

5.Konferans Salonu

İş Dünyası Celsus Business’e taşınıyor!!  İş hayatının tüm ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonel ayrıntıların tasarlandığı Celsus, bünyesindeki 106 kişilik konferans salonuyla ofis sahiplerine düzenleyecekleri konferans, seminer, eğitim, lansman ve sunumlarında hemen yanı başlarında bütünlüklü hizmetler sunuyor.

 

6.Toplantı Alanları

İş Dünyası Celsus Business’e taşınıyor!! Celsus Business Center'ın son teknoloji ile donatılmış toplantı salonlarıyla, ofis toplantıları, müşteri sunumları, telekonferans ve daha birçok maksat için imkan sunuyor. hem firmanızın prestijini hem de verimliliğinizi artırın! Celsus’un ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğini en detaylı şekilde öğrenmek için hemen bize ulaşın. (SON Teknoloji İmkanlara Sahip Toplantı Alanları)

 

7.Cafe/Restaurant ve Mağazalar

Celsus Business & Residence, özenle tasarlanan geniş cepheli 8 mağazası ve yiyecek&içecek alanlarıyla, iş insanlarına Lefkoşa’nın yükselen lokasyonu Yenişehir’de kaçırılmaz yatırım fırsatları sunuyor.

Celsus’un ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğini en detaylı şekilde öğrenmek için hemen bize ulaşın.

 

8. Residence

Satılık Manzaralı Residence Daireler: Lüks Otel konforunda  Residance Alanları. Sizleri, Lefkoşa'nın en merkezi noktasında yükselen Celsus Residence'da ayrıcalıklı bir yaşama davet ediyoruz. Celsus Residence, kısa ve uzun dönem konaklamalarınız için tüm detayların düşünüldüğü, otel konforunda ve 90m2'lik 2+1 olarak tasarlanan 22 lüks rezidans dairesiyle, Lefkoşa'ya yeni bir soluk getiriyor! Sınırlı sayıdaki lüks daireleri kaçırmayın

 

 

 

Konut Tipleri

Residence - Satılık Full Servisli Konutlar

£85,000

90m2

Oda Sayısı: 2+1

Celsus Satılık Mağazalar

£330,000

150m2

Oda Sayısı: 1+0

Celsus Business - Ofisler 32m2 - 434m2

£45,000

32m2

Oda Sayısı: 1+0

İletişim Bilgilerimiz

Size daha ayrıntılı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişim kurun.

Bize Mesaj Gönderin