Emtan Deluxia

Emtan Construction

Teslimat Tarihi: Nisan 2021

Proje Tipi: Villa

Konut Adedi: 10

Lokasyon: Çatalköy, Girne

Proje Alanı (m2): 3000

Lüks Yaşam Tarzınız Olacak

Emtan Deluxia

Girne’nin Çatalköy bölgesinde, Cornaro ve Shayna plajlarının ortasında, denize sadece 5 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer alan DELUXIA projemizi, EMTAN İNŞAAT güvencesiyle modern mimari, estetik ve lüksün kesiştiği noktada sizleri A PLUS bir yaşama davet ediyoruz. DELUXIA projemiz 3 farklı tip (A-B-C) olmak üzere 4 ve 3 yatak odalı seçenekleri ile toplam 10 adet A PLUS villadan oluşmaktadır. Her villanın salon bölümünde, estetik ve görsel amaçlı giyotin camlı sömine vardır. Ayrıca her villaya ait özel kapalı garaj bulunmaktadir Bu kapalı garajdan eve direk geçiş ara bölümde olan alüminyum kapı ile de sağlanacaktır. Villaların dış giriş kapıları 1.sınıf kaliteli çelik kapı olarak imal edilecektir. İç mekanlardaki kapılar ise kaliteli ahşap kapı olarak imal edilecektir. Tüm villalarımızda Merkezi Isıtma Sistemi ve İnverter Klima Sistemi mevcuttur. Projemizin anahtar teslim tarihi Nisan 2021 olarak belirlenmiştir. 

Villaların dış cephelerinde alüminyum ahşap görünümlü kompozit kaplamalarımız olup, balkonlardaki tüm dış korkuluklar cam olacaktır. Ayrıca yine villaların dış cephelerinde taş görünümlü seramik cephe kaplamaları olacaktır. Tüm alüminyumlar çift cam ısı yalıtımlı kalın seri olarak kullanılacaktır. Teras alanları ise ahşap deck görünümlü seramik olacaktır.

Villaların iç mekanlarında, birçok alanda dekoratif asma tavanlarımız olup, aydınlatma için kaliteli aplik ve armatürler seçilmiştir. Döşeme olarak yine 1.sınıf seramik, parke ve doğal mermer kullanılacaktır. Merdiven basamaklarımız doğal mermer olup, merdiven korkulukları daha estetik görünümlü olması için cam olacaktır. Tüm vitrifiye ürünlerimiz 1.sınıf olarak seçilmiş olup, tüm klozetler modern asma klozet olarak, tüm lavabolar dolaplı lavabo olarak ve tüm duşlar ince flat duş cam kabin şeklinde olacaktır. Villaların bir çok yerinde konfor ve güvenlik amaçlı sıvı ve ısı izolasyonu yapılmıştır. Ayrıca her villanın çatısında sıcak su için yeni nesil güneş enerji paneli kullanılacaktır. Su temini ise hidrofor aracılığıyla hazır depolardan direk eve ulaşacaktır.

       
 

 

Konut Tipleri

A - Tipi (Havuzlu)

-

361m2

Oda Sayısı: 4+1

B - Tipi

-

244m2

Oda Sayısı: 3+1

C - Tipi

-

240m2

Oda Sayısı: 3+1

Proje Harita Görüntüsü

  • Projemizin Adresi

İletişim Bilgilerimiz

Size daha ayrıntılı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişim kurun.

  • Akasya Sokak, Emtan Quattro Apt. No:9 - Girne/KKTC
  • +90 548 835 44 33 / +90 548 844 87 48
    +90 392 815 47 43 / +90 392 815 37 45
  • Tanol Tanlı / Ragıp Tanlı
  • https://www.emtancons.com

Bize Mesaj Gönderin