Royal Life

NOYANLAR REAL ESTATE

Teslimat Tarihi: Aralık 2019

Proje Tipi: Residence

Konut Adedi: 460

Lokasyon: Long Beach, İskele

Proje Alanı (m2): 17800

Bir Rezidans'dan Çok Daha Fazlası

Royal Life

Long Beach sahiline 100 metre uzaklıkta olan Royal Life Residence projemiz, sizlere güneşin doğuşunu her sabah balkonunuzdan izleyebileceğiniz bir ömür boyu tatil yapma şansını sunuyor. Geniş peyzaj ve aktivite alanlarının yanı sıra, arzuladığınız diğer her şey sizler için düşünülmüştür.

Balkonunuzda yemeğinizi ve içeceğinizi deniz manzarasına karşı içebiliyorsanız, yüzme havuzunda ve oyun alanlarında oynayan çocuklarınızın mutluluğuna katkıda bulunabiliyorsanız ve aldığınız her nefeste deniz kokusunu içinize çekebiliyorsanız, burası Royal Life Residence’ten başka hiçbir yer olamaz. Yüzme havuzunda kaydıraklarda kayabilir veya sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan plajın keyfini çıkarabilirsiniz.

Mutluluğun adresi olan, profesyonel güvenlik sistemine sahip ve size yatırım fırsatları sunan projemiz Royal Life Residence, mini market, kafeterya, banka, eczane, masaj ve sauna salonları gibi ihtiyaçlarınızı ve daha fazla sosyal aktiviteyi bir çatı altında topluyor. Ömür boyu sürecek huzurlu bir tatil için en doğru tercih Royal Life Residence’tir.

Projemiz, Long Beach bölgesinin yeni gözde yerlerinden biridir. Müşteri memnuniyetine odaklanarak, size özel mekanlar tasarlamaya devam ediyoruz.

Konut Tipleri

Stüdyo

£41,000

43m2

Oda Sayısı: 1+0

1+1

£59,000

54m2

Oda Sayısı: 1+1

İletişim Bilgilerimiz

Size daha ayrıntılı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişim kurun.

  • Doktorlar Sitesi Yanı, Dr. Fazıl Küçük Caddesi,İskele
  • +905338273000
    +905338243370
  • Derviş Rıza
  • http://www.noyanlar.com

Bize Mesaj Gönderin