EVİNİZİN DEĞERİ BETA

Evinizin tahmin edilen satış fiyatını ve bölge ortalamasına göre karşılaştırılmasını öğrenebilirsiniz.

Evinizin Değeri Nasıl Hesaplanır?

101evler’in Reidin Data Analytics iş birliği ile hazırladığı “Evinizin Değeri” uygulaması evinizin tahmin edilen satış fiyatını belirlemenize yardımcı olur.

Ev sahipleri, evlerlerinin bulunduğu bölge, oda sayısı, bina yaşı, metrekare, tapu türü gibi bilgileri girerek, bu bölgedeki güncel satış fiyatlarının analiz edilmesi ile evlerinin yaklaşık olarak tahmin edilen satış fiyatını öğrenebilirler.

Konut Tipi
Oda
Banyo
Boyut m2
Kat
Toplam Kat
Yaş
Eşya
Koçan

0% complete

Evinizin bulunduğu bölgeyi seçiniz

Bu Rapor İle Neler Yapabilirim?

Benzer İlanlar

Eviniz bulunduğu lokasyonda evinize benzer özelliklerde olan ilanları inceleyebilir, karşılaştırma yapabilir satıştaki diğer konutlar hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bölge Raporu ve Değerlendirme

Bölgedeki fiyat değişimlerini inceleyebilir, demografik yapı hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için Bölge Raporunu inceleyebilirsiniz.

Evinizin Değeri uygulamasını uzman bir değerleme ofisine ihtiyaç duyulmadığı durumlarda kullanabilirsiniz. Evinizin değeri uygulaması tarafından üretilen rapor, uzman değerleme ofisleri tarafından hazırlanan değerleme raporları yerine geçmez.

Diğer Markalarımız

101evler.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, 101evler.com'un bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sitede yayınlanan tüm bilgi belge ve fotoğrafların mülkiyeti 101evler'e aittir. İzinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz, paylaşılamaz.