101evler

Villa

ZEYTİN HOMES

Girne, Zeytinlik

Villa

BEGON VİLLAS

Girne, Yukarı Girne

Apartman

NİCOSİA CREEK

Lefkoşa, Ortaköy

Apartman

SUNSET VALLEY

Güzelyurt, Kalkanlı

Yapım İnşaat Müteahhitlik

Kurulduğu 1988 yılından beri inşaat ve müteahhitlik sektöründe hizmet veren Yapım İnşaat olarak adaya en kaliteli ve en çağdaş yaşamı sunarak, villa ve apartman projelerine profesyonel mimarlık hizmetimizle imza atıyoruz.

Yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

Biz, Yapım İnşaat olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz.

Çevreye önem veriyoruz.

Çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev biliyor, doğal kaynakları bozmayan, doğanın yapısına ve oluşumuna engel olmayan ilkemizle, öncü bir rol oynamaktayız.

Sayısız projeye öncülük etti.

2019 yılına kadar toplam 225503 m² inşaat alanı ile 1275 daire, 46 dükkan, 173 konut, 22 ofis ve 37 diğer müteahhitlik projelerimizi Lefkoşa, Girne ve Güzelyurt bölgelerinde tamamlamış olup toplamda 1553'den fazla projeye imza attık.

Eskimeyen yaşam alanları sunuyoruz.

Yaşadığınız yer, sizin seçimlerinizi, zevkinizi ve dünya görüşünüzü belirleyen birer yapıt olmaya doğru yol almaktadırlar. Yaratıcı kadromuz ve deneyimimizi, iyi malzeme ve işçilik ile birleştirdik ve gelecek yıllarda da tasarımları ve stili eskimeyecek konutlar yarattık.

Her konuda sizlere destek veriyoruz.

Tüm inşaat işlerinizde, izin prosedürü, lojistik hizmetleri hakkında tam bilgi, danışmanlık ve yatırımlarınız için de güvenilir bir hizmet veriyoruz.

225503 m² İnşaat Alanı
1553 Proje
30 Yıllık Tecrübe