About Agent
Ragib Ratib
Ragib Ratib
Ragib Ratib

Boğaziçi Üniversitesi ekonomi bölümünden mezun olan Rağıb Ratib uzun yıllar yurt dışında uluslararası şirketlerde yöneticilik yaptı. 

Kıbrıs'a dönünce bu tecrübesini ülkesiyle payşlaşmak istedi ve dört yıl Tarım bakanlığına bağlı Toprak Ürünleri Kurumu'nun Genel Müdürlüğünü yaptı. 

Uluslararsı ticarette faaliyetlerine devam etti ve Kıbrıs'ın Hellim Peynirinin Körfez Ülkelerine satılmasında Brokerlik yaptı. 

2 Yıl Kıbrıs Tenis Federasyonu başkanlığı görevinde bulundu. Bir çok Kurum ve Kuruluş'un Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu ve bulunmaktadır.

Yatırımcı olarak başladığı Emlak Sektöründe hedefleri büyüterek Emlak Ofisi kurdu ve profesyönel  bir yapıyla hizmet vermeye başladı.


Ragib Ratib - Cyprus Riviera Properties & Investment Emlak Danışmanı
Ragib Ratib
Cyprus Riviera Properties & Investment
Ragib Ratib
Ragib Ratib
Ragib Ratib
6 Ads
About Agent
Search Ads

101evler.com has no responsibility about all announcements, information, content and visual pictures entered by the other users or real estate companies. Correctness of these contents which entered by other user/companies are belongs to the announcements owner. All information, documents and photos published on this site are the property of 101evler. It cannot be copied, reproduced, shared without permission.