Über Agenten
Ragib Ratib
Ragib Ratib
Ragib Ratib

Boğaziçi Üniversitesi ekonomi bölümünden mezun olan Rağıb Ratib uzun yıllar yurt dışında uluslararası şirketlerde yöneticilik yaptı. 

Kıbrıs'a dönünce bu tecrübesini ülkesiyle payşlaşmak istedi ve dört yıl Tarım bakanlığına bağlı Toprak Ürünleri Kurumu'nun Genel Müdürlüğünü yaptı. 

Uluslararsı ticarette faaliyetlerine devam etti ve Kıbrıs'ın Hellim Peynirinin Körfez Ülkelerine satılmasında Brokerlik yaptı. 

2 Yıl Kıbrıs Tenis Federasyonu başkanlığı görevinde bulundu. Bir çok Kurum ve Kuruluş'un Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu ve bulunmaktadır.

Yatırımcı olarak başladığı Emlak Sektöründe hedefleri büyüterek Emlak Ofisi kurdu ve profesyönel  bir yapıyla hizmet vermeye başladı.


Ragib Ratib - Cyprus Riviera Properties & Investment Emlak Danışmanı
Ragib Ratib
Cyprus Riviera Properties & Investment
Ragib Ratib
Ragib Ratib
Ragib Ratib
8 Anzeigen
Über Agenten
Suchanzeigen

101evler.com übernimmt keine Verantwortung für alle Ankündigungen, Informationen, Inhalte und visuellen Bilder, die von anderen Benutzern oder Immobilienunternehmen eingegeben wurden. Die Richtigkeit dieser Inhalte, die von anderen Benutzern/Firmen eingegeben wurden, gehört dem Anzeigeninhaber. Alle auf dieser Seite veröffentlichten Informationen, Dokumente und Fotos sind Eigentum von 101evler. Es darf ohne Genehmigung nicht kopiert, reproduziert oder geteilt werden.