Dolphin AVM & Residence

COLDWELL BANKER MAXIMUM

Teslimat Tarihi: Aralık 2020

Proje Tipi: Residence

Konut Adedi: 135

Lokasyon: Girne Merkez, Girne

Proje Alanı (m2): 7500

Kıbrıs Girne Merkezde Satılık Mağaza, Ofis ve Residence Daireler

Dolphin AVM & Residence


Girne’de Alışveriş Çılgınlığı Başlıyor!

 

Dolphin Avm & Residence; Dr. Fazıl Küçük Caddesi’nde Lord's Palace Hotel'in ve birçok önemli noktanın yer aldığı Yeni Liman Bölgesi’nde denize yürüme mesafesinde; alışverişin, lüksün ve sosyalliğin tam merkezi olacak şekilde inşa ediliyor.

 

Girne'nin ilk, KKTC'nin ise en büyük ve kapsamlı AVM & Residence projesinde, birbirinden lüks markaların bulunduğu mağazalar, her damak zevkine hitap edecek çeşitlilikte lezzetin yer alacağı yemek katı ve vizyondaki filmleri izleyebileceğiniz sinema salonlarının yanı sıra; hukuk bürosu, mimarlık ofisi, diş hekimi, diyetisyen, estetisyen ve cilt bakım merkezi gibi bir çok meslek grubuna hitap edebilecek ofis katları ile işinize prestij katabilirsiniz. Studio, 1+1, 2+1, 3+1 ve dublex penthouse daire seçenekleri de bu muhteşem kompleksin içinde size sosyal bir yaşamın kapılarını aralayarak yaşam tarzınızı bambaşka boyutlara taşıyacak.

İhtiyacınız olan her şey, yatırımın geleceği burada!

 

Merkezi konumuyla cazibe merkezi haline gelecek olan Dolphin AVM & Residence projesi sizlere birçok ilki yaşatmak için geliyor.

 

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz; lüksün, konforun keyfini çıkarabileceğiniz her ihtiyaca uygun yatırım fırsatı sunan çok özel projede siz de yerinizi alın.


Konut Tipleri

İletişim Bilgilerimiz

Size daha ayrıntılı bilgi verebilmemiz için bizimle iletişim kurun.

  • Magic Tower Binası Kat: 3 No: 4 Mete Adanır Caddesi - Girne / KKTC
  • 0533 888 50 50
    0533 880 80 40
  • Seçkin Onar - Pelin Onar - Murat Erdoğan
  • http://www.maximumevler.com

Bize Mesaj Gönderin